www.bgdriver.hit.bg

Хубавини из Нета

какво ви е мнението за нашата страница?

Анкетата е валидна до Съб Апр 11, 2048 12:42 am

Добре е направена.
1
11%
Добре,но може и още.
2
22%
Не ми харесва.
5
56%
Поносимо е.
0
Няма гласували
Нямам мнение.
1
11%

Общо гласове : 9

www.bgdriver.hit.bg

Мнениеот krasimir » Чет Фев 05, 2009 1:21 am

:driving:
krasimir

Re: www.bgdriver.hit.bg

Мнениеот Пачо » Чет Фев 05, 2009 2:18 am

Аз лично не понясям флаш, готови темплейти, и фиксирани размери. Затова и нямах нерви да разгледам. Може би има добра информация в сайта, но интерфейсът е толкова разсейващ, че не успях да разбера какво е съдържанието. Освен от напудрен с екстри компютър, не мисля, че може да се ползва успешно от маломощни устройства. Сложете си алтернативен текст на бутоните, че да може да се навигира чрез TTS engines.
... "Всичко,що е технически оправдано,е красиво"-Королёв, Сергей Павлович
Аватар
Пачо
Баш Майстор
Баш Майстор

Мнениеот epiqe » Чет Фев 05, 2009 5:20 am

Идеята ми харесва. Наистина сайта е доста тежък за отваряне от по-слаби компютри. Според мен може да го популяризираш и да направиш нещо като инфо център. Повечето бензиностанции са с интернет, особено в западна Европа. Доста голяма част от шофьорите имат лаптопи. Пробвай да организираш нещо като някой примерно е в Хамбург и предупреждава за нещо там. Взаимопомощ между шофьорите.
Ето ти и още един сайт за професионални шофьори.
http://www.driverbg.net/cgi-bin/index
Аватар
epiqe
Баш Майстор
Баш Майстор

Мнениеот Владислав » Чет Фев 05, 2009 8:28 am

Здравей! Гласувах с "Не ми харесва" единствено заради самия интерфейс на сайта - доста е тежък, излишно украсен с флашки (както Пачо спомена) и е малко поразхвърлян - в смисъл, малко му липсва систематичност. Иначе идеята е чудесна, браво!  :good: Ако се направи малко по-семпличък, с по-малко снимки още на заглавната страница, но с по-ясно инфо, ще стане екстра. Успех!  :drinks:
[b]Децата на задната седалка в автомобила са източници на инциденти. Инцидентите на задната седалка на автомобила са източници на деца.[b]
Аватар
Владислав
Баш Майстор
Баш Майстор

Мнениеот Dragonfly » Чет Фев 05, 2009 12:47 pm

И аз така - флашките са малко самоцелни, зареждат се бавно, музиката дойде със закъснение.
Както отляво има хубави бутончета, Да има и повече подреденост в дясната част. И обособеност. Вицовете в свое поле, видеото в свое и да се пуска не автоматично, а по желание - с бутонче. Ако има повече видеоматериал, да излиза като списък за избор.
Главата горе с 3Д анимациите и мигалките стои доста откъсната от останалото. Според мен може при първоначално отваряне да се анимира изписването на текстовете, но после да си останат неподвижни и да не отвличат излишно внимание.
Газ до ламарината!
Аватар
Dragonfly
Баш Майстор
Баш Майстор

Назад към Полезни връзки