Живнахме пак

За форума, за участниците, организация, срещи

Re: Живнахме пак

Мнениеот Пачо » Нед Дек 27, 2020 10:33 pm

Здравей Били, много ми е драго :)
Аватар
Пачо
Баш Майстор
Баш Майстор

Мнениеот kamen » Пон Дек 28, 2020 12:19 pm

Ще се посъберем май!:)
kamen
Баш Майстор
Баш Майстор

Мнениеот Смоки » Сря Май 05, 2021 3:02 pm

Компанийката, добре заварили :Hi:
Ако някой се е чудил - жив и здрав съм, само дето за хобита не остава вече никакво време. От един-два месеца се каня да сваля фара да видя защо не мърда негоре-надолу, от преди зимата искам да сменя свещите, а откакто съм взел последната кочинка, значи вече половин година, не съм и свалял гумите (не, не са взесезонни) :megashock:
Добре, че днеска Гаспода си преинсталира Вайбъра, та тоя вирус ми обади веднага, че нещо става, та се чухме за малко. :drinks:
Аватар
Смоки
Баш Майстор
Баш Майстор

Мнениеот Лев4о » Сря Май 05, 2021 4:26 pm

Е, ха добре дошъл отново, па дано да е за повече време!
Аватар
Лев4о
Баш Майстор
Баш Майстор

Мнениеот prius06 » Сря Май 05, 2021 5:33 pm

Добре дошъл! :drinks:
Аватар
prius06
Баш Майстор
Баш Майстор

Мнениеот Dragonfly » Сря Май 05, 2021 6:11 pm

Радвам се, че се появи и тук. :)
Ама при всичките тези локдауни, блокади и пр. как пък не ти остана време нещо да почовъркаш?
Не си докладвал и завърши ли къщата. :drinks:
Газ до ламарината!
Аватар
Dragonfly
Баш Майстор
Баш Майстор

Мнениеот Смоки » Пет Май 07, 2021 2:03 pm

Ами, не нищо такова. Първо, то на практика при нас нямаше пълен локдаун. В смисъл, затвориха магазините и т.н., но продължихме да си ходим на работа, при спазване на съответните мерки. Затвориха обаче детските градини, училищата, детските площадки, така, че освен работата, трябваше да дундуркаме и деца във вкъщи и да бачкаме на смени (още сме така) и хептен свободно време не остана.
В къщата сме вече повече от година, всичко е точно, обаче който е строил къща, ама не да му само връчат ключовете, сигурно ще ме подкрепи, че няма такова нещо като готова къща. Все има нещо за правене. В момента копаме мазето, че беше много ниско. Това, каква археология е, не е истина. Разкриваме културен пласт след културен пласт, скоро ще стигнем неолита :biggrin:
Аватар
Смоки
Баш Майстор
Баш Майстор

Мнениеот Лев4о » Пет Май 07, 2021 2:41 pm

Внимавай да не откриеш някой праисторически кокал, че тогава ще разбереш кон боб яде ли! :biggrin:
Аватар
Лев4о
Баш Майстор
Баш Майстор

Мнениеот Dragonfly » Пет Май 07, 2021 7:13 pm

Те едни в Германия така бяха копали и открили заровена чистак нова съветска радиостанция. :biggrin:
А за къщата и довършването си абсолютно прав. То си е житейска максима.
Аз не съм суеверен човек, но в конкретния случай даже смятам, че трябва да се оставя по нещо дребно недовършено. Защото съм чувал от стари хора, че българинът, ако завърши абсолютно всичко, вземе, че се гътне. Жена ми нещо не е съгласна с това правило, но аз тихичко си го спазвам. :)
Газ до ламарината!
Аватар
Dragonfly
Баш Майстор
Баш Майстор

Мнениеот Лев4о » Съб Май 08, 2021 6:24 am

Dragonfly написа:Те едни в Германия така бяха копали и открили заровена чистак нова съветска радиостанция. :biggrin:
А за къщата и довършването си абсолютно прав. То си е житейска максима.
Аз не съм суеверен човек, но в конкретния случай даже смятам, че трябва да се оставя по нещо дребно недовършено. Защото съм чувал от стари хора, че българинът, ако завърши абсолютно всичко, вземе, че се гътне. Жена ми нещо не е съгласна с това правило, но аз тихичко си го спазвам. :)

Хубаво правило! ;)
Аватар
Лев4о
Баш Майстор
Баш Майстор

Мнениеот Пачо » Вто Май 11, 2021 2:22 pm

Смоки написа:Компанийката, добре заварили :Hi:
Ако някой се е чудил - жив и здрав съм, само дето за хобита не остава вече никакво време. От един-два месеца се каня да сваля фара да видя защо не мърда негоре-надолу, от преди зимата искам да сменя свещите, а откакто съм взел последната кочинка, значи вече половин година, не съм и свалял гумите (не, не са взесезонни) :megashock:
Добре, че днеска Гаспода си преинсталира Вайбъра, та тоя вирус ми обади веднага, че нещо става, та се чухме за малко. :drinks:

Aма ей! И на мен ми инсталираха Вайдър, виж там, намери ме!
Официалната комуникация в европейския съюз било. Нищо му не разбирам, даже ми взе едни пари по едно време но ме излъга, имало дребен шрифт. :drinks:
Аватар
Пачо
Баш Майстор
Баш Майстор

Мнениеот Dragonfly » Вто Май 11, 2021 2:37 pm

Аз Вайбър го бях деинсталирал, защото ресетвах телефона. А и го недолюбвам, понякога е доста досаден, пък аз съм си консерва, както беше казал бай ви Ганьо. :) Но го сложих отново, защото ми трябваше нещо бързо да ми прати приятел. И той веднага опищя света, че съм го инсталирал. :)
Газ до ламарината!
Аватар
Dragonfly
Баш Майстор
Баш Майстор

Мнениеот Смоки » Сря Май 12, 2021 4:38 pm

Dragonfly написа:Те едни в Германия така бяха копали и открили заровена чистак нова съветска радиостанция. :biggrin:

Това съм го пропуснал. Кога е било и какво точно се е случило?
Аватар
Смоки
Баш Майстор
Баш Майстор

Предишна

Назад към Форумен живот