Мамка ти и мЪркуч!

За всичко, което може да се оправи с чук

Re: Мамка ти и мЪркуч!

Мнениеот TheSaint » Пет Авг 05, 2022 8:18 am

Пачо написа:Аз гледах от тези огледала които са с екран за камера за обратно виждане. *** Много по-удобно ми се видя от дисплей на централната конзола.

И аз съм на това мнение!
По-ръбатия X-trail в Африка беше с такова огледало, по-новия - с 360 градуса на централната конзола. Е така и не му свикнах...
Аватар
TheSaint
Баш Майстор
Баш Майстор

Мнениеот TheSaint » Пон Авг 22, 2022 11:56 am

Да рапортувам (и похваля) - със свито сърце направихме - София, Мадара, Преслав и Каварна!

Вече по морето сърцето отпусна, а и на магаренцето явно му харесва (много се чувства в свои води по крайбрежието) :biggrin:, направихме - Каварна, Варна, Шабла, Болата, Езерец, насам, натам...

Връщане до София с приспиване през Троян. Много добре се държа хайванчето! :good:

Ей, много ми е на сърце северното ни Черноморие! :heart: Има още останала малко "диващина" там! :beach:
Ма пътя до там - майка плаче.
На връщане между Търговище и Велико Търново пак ми се разместиха всички чакри дето ми се бяха подредили...

После на връщане от Троян, като видях, че вече има 2-ри тунел затворен за ремонт - съвсем загубих настроение.
Аватар
TheSaint
Баш Майстор
Баш Майстор

Мнениеот HITMAN » Пон Авг 22, 2022 5:06 pm

Ремонти има, преди две седмици преди В. Търново беше 8км задръстване та минах през Дряново. Тунелите от дете помня, че все някой е в ремонт.

Иначе добре сте попътували! Щом сте живи и здрави, малко задръстване не е проблем.

Относно чакрите:
Майка ми само с един шамар успяваше да ми отвори чакрите, да ми стабилизира кармата, да ми изчисти аурата и да ми отпуши носа! :beach:
HITMAN
6-ти разряд
6-ти разряд

Мнениеот TheSaint » Чет Авг 25, 2022 9:49 am

HITMAN написа:Майка ми само с един шамар успяваше да ми отвори чакрите, да ми стабилизира кармата, да ми изчисти аурата и да ми отпуши носа! :beach:

При мен баща ми беше настройчика на чакри... :punish:
Аватар
TheSaint
Баш Майстор
Баш Майстор

Предишна

Назад към Автомобилна техника